Lidmaatschap UNO’21

 

 

 

 

Lid worden van SJO UNO’21.

Nieuwe leden zijn altijd welkom!

Heb jij zin om te voetballen en zoek je een leuke vereniging dan ben je bij  SJO UNO’21 altijd welkom!
Onze hoofdlocatie is sportpark de Wildbaan in Borculo. Het sportpark is net als onze vereniging flink in ontwikkeling geweest.  Sinds 2022 beschikken wij over een modern kunstgrasveld, trainingen en wedstrijden gaan hierdoor bijna altijd door!

Onze visie

  • De jeugd is gebaat bij het zoveel mogelijk spelen en trainen op een passend niveau! Door goede faciliteiten en begeleiding, bieden wij onze jeugdspelers de mogelijkheid zich te ontwikkelen op voetbalgebied. Ieder op zijn of haar eigen niveau, want iedereen mag meedoen!
  • Onze jeugd speelt en traint met spelers van vergelijkbaar niveau. Het plezier in het voetbal en de gezelligheid van deze teamsport maakt dat praktisch bijna alle jeugdleden alle leeftijdsklassen doorlopen, van Onder 7 tot Onder 20. Voor de leeftijd 4-6 jaar hebben wij de mini-pups. Spelenderwijs maken zij kennis met voetbal.
  • Naast het competitievoetbal organiseren we ook andere activiteiten. Denk hierbij aan voetbaltoernooien, , sinterklaasfeest, voetbalkamp en natuurlijk de feestelijke afsluitingen van het seizoen.

Praktische informatie:

  • Kinderen kunnen altijd een paar keer kostenloos meetrainen om te kijken of zij het leuk vinden
  • Pupillen en junioren trainen 2 keer in de week
  • Mini-pupillen trainen 1 keer in de week op zaterdagochtend
  • G- Team traint 1 keer per 2 weken op zaterdagochtend
  • We trainen op zowel natuurgras als kunstgras
  • Jeugdwedstrijden worden op zaterdag gespeeld
  • Voor wedstrijden krijg je een voetbaltenue, voor trainingskleding zorg je zelf

 

Enthousiast geworden? Meld je aan via het onderstaande lidmaatschapformulier,   Twijfel je nog? Meld  je dan eerst aan voor een proeftraining https://uno21.nl/aanmelden-proeftraining/ dan wij nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.

We zien je graag bij SJO UNO’21!

 

Contributie 

Mini pups
60
O7-O8-O9
110
O10-O11-O12
120
O13-O14-O15
130
O16 t/m O20
150
G voetbal
60
Kledinglease alle leden
  15

De contributie kan per jaar of kwartaal betaald worden.

 

Tof dat je lid wilt worden van UNO’21, je hoeft alleen nog maar onderstaand lidmaatschapformulier in te vullen:

E-mailadressen worden gekoppeld aan de KNVB voetbal.nl app.
Emailadressen worden gekoppeld aan de KNVB voetbal.nl app
Indien gewenst kan tweede e-mailadres opgegeven worden.
Indien geen keuze wordt uw zoon/ dochter lid van de vereniging waar hij/ zij woonachtig is.