Bestuur SJO UNO’21

Voorzitter Carrol Terleth voorzitter@uno21.nl
Secretaris Karin Böhm secretaris@uno21.nl
Penningmeester Judith Hondorp penningmeester@uno21.nl
Voetbal Technische Zaken Remco v.d. Berg vtz@uno21.nl
Facilitaire Zaken Siebren Kleine Info@uno21.nl

Voetbal Technische Zaken (VTZ):

Voorzitter: Remco v.d. Berg
Coördinatoren:
O17 t/m O19 Paul v.d. Stelt
O15 Dinand Meerman
O12 en O13 Kees Lerink
mini-pups, O9 t/m O10 Annemarie Hennink minipups@uno21.nl
O7 Siebren Kleine
MO17 en MO20 Roy Venderbosch
VTZ Lid Bert Reurslag

Wedstrijdsecretariaat:

Junioren Remco v.d.  Berg 06-15212867/ vtz@uno21.nl
Pupillen Sofia Boekholt
Scheidsrechter Coördinator Henk Geerlings

Opleidingen:

Stage Begeleider Werner Hofman stage@uno21.nl

PR- commissie:

redactie@uno21.nl
Melissa Berkemeijer
Miluška Flooren

Vertrouwenspersonen:

Co Jansen  co@uno21.nl
Simone Mogezomp simone@uno21.nl

Actviteiten- commissie:

Karin Bohm
Sofia Suiker
Ellen Tragter

Esther Geerligs

Materiaal:

Geri Elschot
Annemarie Hennink

Consult:

Hoofdlocatie Borculo Gerard ten Bras 

Kleding- commissie:

Manon Wolterink 06-28845396
Inge Rensink
EHBO:
Melissa Berkemeijer

 

 

Contact

Wil je informatie ontvangen of heb je een vraag of opmerking?
Vul onderstaande contactformulier in, wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met je op.

E-mailadres

info@uno21.nl

Correspondentieadres

Blauwe Torenweg 1

7274 AT Geesteren gld.

Locatie- en contactgegevens

v.v. Reünie

Sportpark De Wildbaan
Haarloseweg 13
7271 BV Borculo

Telefoon: 0545 – 27 17 15

GSV ’63

Sportpark De Brouwer
Dennendijk 11
7274 AV Geesteren Gld.

Telefoon: 0545 – 48 17 32

Sportclub Haarlo

Sportpark De Berkel
Overbekkingsweg 2
7273 PW Haarlo

Telefoon: 0545 – 26 12 56

Voetbalvereniging EGVV

Sportpark De Benneker
Driessenweg 25-27
7275 AD Gelselaar

Telefoon: 0545 – 48 16 55