Met trots maken wij bekend dat UNO ’21 vanaf komend seizoen een nieuwe hoofdsponsor heeft: STYB Bedrijfsondersteuning.
Eerder werd al duidelijk dat onze huidige sponsor OVM de samenwerking met de club heeft verlengd. Daar zijn wij uiteraard zeer dankbaar voor. Het is mooi om te zien dat zowel bestaande als nieuwe partners hun vertrouwen in UNO ’21 uitspreken.
STYB Bedrijfsondersteuning ondersteunt organisaties op het gebied van bedrijfsvoering, administratie en salarisadministratie. Door hun brede expertise helpen zij bedrijven efficiënter te werken en verder te groeien. Met hun betrokkenheid en kennis zijn wij ervan overtuigd dat dit zal leiden tot een waardevolle en succesvolle samenwerking.
Wij kijken uit naar een langdurige samenwerking en heten STYB Bedrijfsondersteuning van harte welkom als hoofdsponsor van UNO ’21.
